Uncategorized

Ігор Колихаєв залучив на свій округ майже 600 мільйонів гривень

  1. Головна
  2. Uncategorized
  3. Ігор Колихаєв залучив на свій округ майже 600 мільйонів гривень

Народний депутат від Херсонщини Ігор Колихаєв прозвітував на своїй сторінці у Фейсбуці про роботу у Верховній Раді. Політик написав, що депутатська діяльність – це далеко не тільки відвідування пленарних засідань. Це великий пласт законотворчої роботи за різними напрямками, якій передує вивчення проблематики, консультації з фахівцями, юристами.

«Звітую – ті законопроєкти, які обіцяв розробити та подати, зараз знаходяться на розгляді у Верховній Раді. Чи всі вони будуть підтримані? Важко відповісти, бо це є політичним питанням, а зараз, як ви знаєте, монополія однієї партії у Верховній Раді. Щодо напрямків законопроєктів, то це підтримка аграріїв, молоді, педагогічних та медичних працівників, окремі пільги для сільського населення.

Також завдання депутата – залучення коштів на вирішення проблем округу. Вдалося направити майже 600 мільйонів гривень на ремонти доріг, будівництво важливих соціальних об’єктів, допомогу онкологічному центру.

Рік роботи дав зрозуміти – треба мати міцну команду місцевих депутатів у рідній області, щоб творити якісні зміни. Тож зараз працюю над формуванням такої команди та продовжую допомагати жителям 184 округу, як це робив і п’ять, і десять років тому», — написав Ігор Колихаєв.

 

Меню