Новини

Сьогодні у «Парку Юрського періоду» херсонка відсвяткувала свій 90-річний ювілей

  1. Головна
  2. Новини
  3. Сьогодні у «Парку Юрського періоду» херсонка відсвяткувала свій 90-річний ювілей

Всі проєкти команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» знаходять відгук в серцях херсонців, і стають не просто улюбленими місцями для прогулянок, а й точками тяжіння.

«Парк Юрського періоду», який подарував Ігор Колихаєв місту, городяни вважають самою яскравою  літньою подією.

Деякі з гостей обирають це місце для особливих подій: побачень, фотосесій, навіть святкування дня народження.

Ніні Єгорівні сьогодні виповнилося 90 років, але, незважаючи на свій вік, вона як і раніше сповнена сил, радіє, вірить в чудеса і будує плани на 91-й рік життя.

Її донька Тамара Іванівна вирішила подарувати матері незабутнє свято з емоціями і приємними сюрпризами. Для такої радісної місії вона обрала Парк Юрського періоду. Адже вважає, що саме це місце наповнене теплом, а кожний куточок окутаний турботою. А в Ігорі Колихаєві жінка бачить людину, яка зможе зробити Херсон сучасним.

Команда Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» приєдналася до привітань ювілярки. Передала їй подарунки та побажала здоров’я на довгі роки, бадьорості духу і нескінченної підтримки з боку близьких людей!

Ігор Колихаєв вважає, що Херсон має стати містом щасливих людей, де їм буде комфортно та зручно жити.

Команда «Нам тут жити» ще раз вітає з днем народження Ніну Єгорівну, і бажає їй 100-річний ювілей зустріти в комфортному, сучасному Херсоні. Саме таким наше містом зробить Ігор Колихаєв!

Меню