Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Віталій Бєлобров, лідер креативного простору Urban CAD.

Більшу частину свого життя присвятив підприємництву, довгий час пропрацював в сфері фінансового консалтингу, допоміг сотням людей вибудувати свій особистий фінансовий план, навчитися створювати резерви і інвестувати.

У 2014 році був визнаний «Кращим фінансовим консультантом України». У той же рік, коли почалися нові випробування для України і всіх нас, він відчув, що зараз дуже важливий момент. Просто добре робити свою справу та займатися бізнесом недостатньо, потрібно включатися в суспільні процеси і допомогти розгорнути їх у бік творення і розвитку.

Тож Віталій вирішив свої знання та енергію спрямувати на громадську діяльність у таких напрямках, як активізація і залучення городян в соціально-корисну діяльність, створення креативних проєктів і розвиток підприємництва. Переконаний, саме ці кроки здатні дати новий виток розвитку Херсону.

За 6 років Віталію Бєлоброву вдалось реалізувати не один соціальний проєкт, найвідоміший з них – Urban CAD. Це перший в місті креативний простір, відомий по всій Україні і за її межами.

Паралельно з цим лідер креативного простору проводить школу підприємництва та бізнес-інкубатори, розробив стратегію розвитку малого і середнього бізнесу тощо.

Бажання Віталія Бєлоброва – змінити Херсон на краще, тому він приєднався до команди Ігоря Колихаєва #НамТутЖити.

Він пояснює своє рішення тим, що цей проєкт об’єднав людей, які вже довели на ділі свою відданість місту. «Нам тут жити» створений херсонцями і для херсонців, адже тільки ми знаємо, що потрібно змінити і як це зробити, щоб люди в Херсоні жили щасливо, в безпеці і комфорті.

Саме в Ігорі Колихаєві він побачив однодумця, сучасного ефективного топ-менеджер, завжди націленого на результат.

Віталій Бєлобров вважає Ігоря Колихаєва людиною, відкритою до діалогу, яка відчуває нові тенденції, ставить найвищі планки для себе і всієї команди та зробить Херсон комфортним, безпечним та успішним містом!

Меню