Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Александр Сидоренко, співзасновник мережі аптек «Віо-фарм» та оптики «Тревісо».

Ще зі шкільних років у Олександра виявилася схильність до хімії, тому він не вагався ані хвилини, ставлячи собі за мету бути фармацевтом.

Під його керівництвом працює більше сотні людей, які мають стабільний заробіток та впевненість у завтрашньому дні.

Він каже, що одна з причин, чому він обрав цей бізнес, – тому що фармацевтика та охорона здоров’я – це внесок у майбутнє.

За покликом серця Сидоренко допомагає людям, які найбільше потребують уваги. З цією метою він заснував аптечну мережу, яка забезпечує пільговими ліками та лікарськими препаратами для діабетиків жителів Олешок.

Підтримує Олександр і наших військових: він є головою громадської організації «Ваше право +», яка вже майже 6 років допомагає армії.

А ще його життя й досі пов’язане зі студентством. Маючи ступінь кандидата фармацевтичних наук, викладає студентам у Херсонському державному університеті менеджмент та маркетинг у фармації, ділиться з ними практичним досвідом.

Сьогодні він вирішив пов’язати своє життя і з політикою, адже, як не крути – це єдиний інструмент для змін життя у місті на краще. Усе своє життя він прожив в Олешках і хоче, щоб це місто розвивалось.

Саме тому Олександр Сидоренко приєднався до команди Ігоря Колихаєва #НамТутЖити, яка об’єднала патріотів. На його думку, це люди, які вже дбають про Херсонщину.

В Ігорі Колихаєві він бачить однодумця, людину, яка спираючись на свій досвід і справи, зламала систему на минулих виборах, отримавши перемогу у виборчому окрузі №184, не перебуваючи в жодній політичній партії.

З Ігорем Колихаєвим Олександр Сидоренко має схожі погляди на життя, цінності, а також прагнення змінити своє рідне місто на краще.

Меню