Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Виктор Булка, голова Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Велід», присвятив своє життя захисту прав людей з обмеженими можливостями в Херсонській громаді.

У 2012 році закінчив успішно факультет історії та соціології при Херсонському державному університеті, став спеціалістом соціальної сфери.

З того часу працює у Херсонському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Зараз активно працює над тим, щоб люди з обмеженими можливостями могли брати рівноправну участь в усіх процесах життєдіяльності нашої громади.

Робота Віктора — соціально важлива. Він організовує заходи з попередження негативних явищ у молодіжному середовищі, різноманітні тренінги, акції, профілактики різноманітних залежностей молоді, протидіє домашньому насиллю.

Саме Віктор домігся, щоб під час брифінгів у Херсонській обласній раді був присутній спеціаліст, який перекладає мовою жестів для тих людей, які мають порушення слуху.

Громадська організація Віктора Булки допомагає випускникам Олешківського дитячого будинку-інтернату. За сприяння його організації чотирьом випускникам інтернату видали соціальне житло.

Минулого року Віктор разом з організацією «Велід» впровадив благодійний проект «Краса без обмежень». Він був направлений на формування толерантного ставлення, подолання бар’єрів щодо дітей з обмеженими можливостями. Цього ж року Віктор почав впроваджувати ще один благодійний фотопроект під назвою «Сильний духом».

Через свої амбіції та бажання зробити місто кращим та комфортним для усіх людей, Віктор Булка вирішив стати депутатом. Адже, на його думку, сьогодні у Херсоні дуже мало робиться для людей. Особливо для людей з інвалідністю.

Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» підтримала бажання Віктора Булки особистим прикладом показати, що з чесним та правильним підходом можливо змінити життя на краще.

У планах Віктора, встановити в місті світлофори для людей з вадами слуху, гучномовці для не зрячих та зробити громадський транспорт доступним для людей з інвалідністю.

Віктор Булка вважає, що саме з командою Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» він зможе зробити місто доступним та комфортним для всіх людей.

Меню