Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Илья Карамаликов, приватний підприємець. У 1991 році він став першим зареєстрованим приватним підприємцем України. За 30 років своєї діяльності він створив робочі місця для сотень людей, забезпечив добробут багатьох родин.

Більшу частину свого життя Ілля присвятив будівництву житлових будинків та розвитку мережі продовольчих магазинів, які стали справжніми помічниками для херсонців. Свої відносини з працівниками Ілля Карамаліков будує на повазі. І це не порожні слова: вагома частина співробітників працює у команді більше 20-ти років.

Карамаліков – людина небайдужа, значну частину свого часу приділяє благодійності. Для нього важливо, щоб допомога надходила до тих, хто її найбільше потребує. Так, кожного року він передає верхній зимовий одяг пенсіонерам, заохочує молодь добре навчатися, запропонувавши акцію: «Покажи щоденник з гарними оцінками – отримай смачну піцу у подарунок».

Вже кілька років з моменту заснування скверу ім. Всеволода Заботіна на Острові активно бере участь в його благоустрої, підтримує активістів, які наводять лад у Херсоні.

Через те, що Карамаліков вже багато років займається підприємницькою діяльністю, він, як ніхто, добре знає та розуміє всі тяготи, які пережили херсонські підприємці. Тому в його інтересах захищати та відстоювати їх права, адже бізнес і влада повинні бути партнерами.

Місто має бути зацікавленим у підтримці малого і середнього бізнесу — основних локомотивів економіки Херсона.

Ілля Карамаліков долучився до команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», бо вважає, що саме вони можуть зробити Херсонщину кращою областю в Україні.

На його думку, зараз у команду об’єднуються дієві, активні, професійні люди, які зробили себе самі, мають успішні реалізовані проєкти й зможуть навести лад у місті. З такими хочеться співпрацювати, щоб увійти в історію міста добрими справами.

Меню