Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Виктория Гавренкова  – приклад сучасної керівниці, яка постійно працює над вдосконаленням фахових знань. Здобула три вищі освіти, серед яких Міжнародний  інститут менеджменту MIM- KYIV за програмою SE MBA.

Використовуючи свій майже 30-ти річний досвід в бізнесі, вона  успішно захистила дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

Гавренкова завжди займає активну громадянську позицію. З перших днів початку російської агресії на Сході України Вікторія, спільно з однодумцями, створила Громадську Організацію «Добродія-Херсон».

Пріоритетним напрямком діяльності стала волонтерська робота — допомога у бронюванні медичної техніки, наданні будівельних матеріалів, технічних засобів захисту, медичних препаратів та техніки, спецодягу бійцям передових рубежів ООС, шпиталям, мирному населенню.

Саме за цю місію організації «Добродія-Херсон» її лідера Вікторію Гавренкову в 2017 році було нагороджено знаком Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».  Сьогодні волонтерська місія «Добродії-Херсон» продовжується ще й у напрямку підтримки родин загиблих учасників АТО та заходів з увічнення пам’яті загиблих Героїв.

Вікторія є активною пропагандисткою здорового способу життя. Ставити високі цілі й досягати мети шляхом наполегливої праці, Вікторію привчив спорт.

Вона – Майстер спорту з академічного веслування, першорозрядниця з легкої атлетики. Тому систематично виступає партнером та співорганізатором заходів, що спрямовані на розвиток дитячого та юнацького спорту.

Вікторія Гавренкова постійно працює над вдосконаленням. Продукція групи виробничих компаній  — соняшникова  олія, яка неодноразово була відзначена престижними преміями.  На сьогодні продукція компанії впевнено завоювала внутрішній ринок та експортується до 58-ми країн світу, що сприяє покращенню позитивного іміджу країни, поповнює бюджет рідного міста та створює умови праці за сучасними стандартами.

Своїм однодумцем Вікторія вважає Ігоря Колихаєва. Він підприємець-виробник, який розуміється на всіх складних процесах налагодження бізнесу. Вікторія поділяє та підтримує ті принципи розвитку бізнес середовища Херсона та Херсонщини, які пропонує Ігор Колихаєв. Аграрний, промисловий, транспортний потенціал, який має область, повинен працювати на економіку та створювати добробут людей. Херсонщина повинна стати багатим та успішним регіоном!

Вікторія Гавренкова  приєдналася до команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», бо прагне кардинальних змін та процвітання Херсонщини.

Меню