Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Інна Холодняк, головний лікар Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

Вона дбає про здоров’я та безпеку наших дітей бо переконана, що майбутнє – за ними. Від умов розвитку для дітей сьогодні залежить, яким саме буде це майбутнє.

Шлях у професії розпочинала з рятування життя новонароджених в межах одного відділення.

Сьогодні Інна Вікторівна опікується здоров’ям тисяч дітей Херсону та області, бо відповідає за роботу головної дитячої лікарні регіону.

Найголовніший здобуток на цій посаді – це матеріально-технічне переоснащення лікарні та впровадження новітніх технологій.

В закладі є сучасне онкогематологічне відділення, створено умови для оперативної допомоги новонародженим недоношеним дітям та центр діагностики порушень слуху у новонароджених, а операції проводять менш ризикованим безкровним методом.

Та важливе не лише обладнання, а й лікарі, які щодня вдосконалюються та вчаться. Своєю місією Інна Вікторівна бачить підтримку інтернів, яких залучають до роботи ще під час практики. Молоді лікарі пропонують свій сучасний погляд – і це варто заохочувати.

Вже сьогодні за оснащенням та рівнем фахівців лікарня складає гідну конкуренцію приватним медичним закладам.

Щоб і надалі створювати умови для лікування херсонських дітей та молоді, Інна Холодняк приєдналася до команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». До людей, які не просто з’являються на агітаційних плакатах перед виборами, а допомагають місту та області постійно і вже мають конкретні результати роботи. До справжньої команди, мета якої – зробити Херсонщину кращою областю в Україні.

У Ігорі Колихаєві вона бачить лідера, в якого розвинене почуття соціальної відповідальності та є величезний досвід роботи, чималий список перемог та бажання допомагати. Це, перш за все, викликає повагу.

Меню