Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Олександра Потук, людина, яка більшу частину свого життя присвятила роботі у галузі освіти.

Пройшовши сходинки педагогічного шляху  зайняла посаду заступника директора школи. Пізніше почала працювати в управлінні освіти Херсонської міської ради, де здійснювала впродовж сьоми років організаційну та аналітичну роботу за різними напрямами позашкільної освіти.

Олександра Потук очолює колектив Херсонської загальноосвітньої школи № 4, яка стала опорним закладом у місті з питання організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.

За два роки на посаді директора школи вона ініціювала участь у двох грантових конкурсах мікропроектів від Посольства Німеччини в Україні.

Через бажання створити якомога комфортні умови для дітей, Олександра розробила  на Громадській бюджет міста проєкт «Дитячий інклюзивний майданчик «Місто яскравих мрій». За результатами голосування мешканців нашого міста отримав сертифікат переможця. І вже у цьому році розпочалось будівництво майданчика.

Олександра Потук розповіла, що хоче впливати на розвиток освітніх закладів у Херсоні. Оскільки діти повинні мати шанс отримувати якісні знання в гідних умовах.

Олександра  приєдналася до команди «Нам тут жити» Ігоря Колихаєва. Адже бачє в ньому лідера, який зміг об’єднати професіоналів, здатних реалізувати програму із розбудови нашого міста. Вона впевнена, що дієва та ефективна робота команди «Нам тут жити»,  зробить Херсон сучасним, квітучим і комфортним для всіх мешканців міста.

Меню