Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Ірина Фокіна, людина, яка більшу частину свого життя присвятила вчителюванню. Оскільки на її думку, діти — наше майбутнє.

За довгий час роботи в школі вона не тільки надала багатьом учням знання, але й досягла професійних висот.

Наприклад, створення та апробація авторської моделі шкільного об’єднання учнів «КРОК» Херсонської школи № 52. Неодноразово очолювала Державну екзаменаційну комісію в Херсонському державному університеті. Має більше 25 друкованих робіт у фахових виданнях (Україна, Росія, Польша, США, Білорусь).

За сумісництвом Ірина викладала у Херсонській академії неперервної освіти, ділилася досвідом організації виховної системи роботи у освітньому закладі.

Як учитель-науковий керівник, Ірина Фокіна підготувала трьох призерів IV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Ірина Фокіна є активним громадським діячем, очолила волонтерський рух серед учнів Херсона, охопивши турботою  ветеранів війни, одиноких літніх людей та онкохворих дітей.

Ірина Фокіна хоче зробити Херсон містом, в якому люди будуть відчувати себе комфортно. Місто, в якому молодь була би затребуваною, їх батьки могли заробити собі на гідне життя, а люди похилого віку мали забезпечену, спокійну старість.

Ірина обрала команду Ігоря Колихаєва

«Нам тут жити!» адже вважає, що саме він змінить місто на краще. В Ігорі Колихаєві вона бачить порядну та професійну людину, яка зробить усе можливе для розв’язання проблем Херсона.

Меню