Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Олександр Демчук, людина, яка все своє життя присвятила освіті. Трудовий шлях він почав ще до закінчення університету. В 2010 році Олександра призначили директором Херсонської загальноосвітньої школи № 2. В 2013 році він став директором школи № 53, де працює й досі.

З 2013 року є членом ради професійної спілки працівників освіти Херсона, діяльність якої включає в себе різнопланові міські заходи.

Юридичний захист, ведення  діалогів з Міністерством освіти та з адміністрацією Президента, щодо внесення правок до законів стосовно освіти.

Олександр Демчук є членом громадської організації «Асоціація працівників закладів освіти міста Херсона», яка займається формуванням громадянської думки щодо підвищення престижу навчальних закладів.

Олександр щороку допомагає проводити заходи для відпочинку вихователів та вчителів рідного міста: музичні, танцювальні конкурси, а також спартакіади. Також сприяє аби кожного літа за рахунок профспілки херсонські освітяни оздоровлювалися.

Олександр приєднався до команди однодумців «Нам тут жити», адже як і вони бачить проблеми та потреби мешканців, відчуває в собі сили для того, щоб працювати як з херсонцями, так і для них.

Олександр Демчук підтримує Ігоря Колихаєва тому, що бачить в ньому лідера, який доводить своїми справами, що майбутнє міста залежить від кожного з нас. Якщо об’єднати зусилля, то Херсон стане найкомфортнішим містом в Україні,  яким буде пишатися кожен його мешканець.

Меню