Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Виктор Сухокобылин, приватний підприємець і громадський активіст, який вважає, що якщо любиш своє місто, то повинен працювати на його благо.

Віктор за освітою еколог, тому має чітке бачення вирішення екологічних проблем рідного Херсона. Він переконаний, що всі перетворення мають відбуватись у форматі діалогу між державою, бізнесом, громадськістю та науковою спільнотою.

Віктор Сухокобилін стверджує, що ми більше не можемо собі дозволити безмежно виробляти та звалювати сміття без жодної переробки. Відповідно, зміна підходів до використання природних ресурсів змінить не тільки екологічний стан міста, але й економічну складову.

Як чинний депутат Корабельної районної ради у місті Херсоні Віктор Сухокобилін ініціював запровадження роздільного збору сміття і встановлення ПЕТ-сіток для пластикових відходів. Наступним кроком стало встановлення спеціальних контейнерів для збору скла.

Віктор Сухокобилін завжди був активним мешканцем свого рідного міста і надалі прагне бути корисним йому. А щоб справді бути таким, потрібно вирішувати чимало проблем. Так склалося, що, саме бувши депутатом, можна отримати більші важелі впливу, ніж пересічний мешканець чи громадський активіст. Депутат – це каталізатор змін, який у вирішенні певних проблем виступає посередником між людьми та владою. Тож Віктор Сухокобилін прагне бути саме таким рушієм позитивних зрушень для мешканців свого виборчого округу. Він готовий брати на себе відповідальність та ініціативи, реалізовуючи свої повноваження.

Віктор Сухокобилін зазначив, що вирішив стати членом команди «Нам тут жити», адже лідер партії Ігор Колихаєв власним прикладом показує, як можна втілювати корисні проєкти для міста і реалізовувати найсміливіші задуми, організувати ефективну командну роботу задля того, щоб спільно розвивати територію, бо #НамТутЖити

Меню