Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Сергій Кузнецов, людина у якої в пріоритеті створювати для молодих людей якісні умови освіти аби випускники залишалися в рідному місті навчатися та працювати. На думку Сергія, саме молодь — це наше майбутнє.

Основна діяльність Сергія Кузнецова — робота з молоддю, творчими колективами, організація, проведення різноманітних заходів та опікування студентами соціальних категорій. Починаючи з 1998 року Сергій працює у Херсонському державному університеті. Пройшов шлях від керівника відділу до проректора, від звичайного викладача до доцента. Сергій завжди намагається знайти спільну мову зі студентами аби знати, що потрібно робити для покращення умов навчання.

Сергій Кузнецов вважає, що у Херсоні потрібно розвивати культурно-освітні середовища. Для цього він долучається до всіх культурних заходів. Так, з вересня 2000 року Сергій Кузнецов був незмінним виконавчим директором, ведучим та учасником святкового гала-концерту до Дня міста Херсона. Вже 6 років він є головним режисером свята до Дня міста. Багато років був автором та ведучим радіопередачі «Одного разу вранці» на радіостанції «Радіо «Софія» 99,4 FM». Через свою активність та бажання докладати зусилля до розвитку культури, у 2003 році йому присвоєно звання — заслужений працівник культури України.

Сергій Кузнецов зауважив, що Херсон — це місто, де він народився, провів яскраве дитинство, де живуть його батьки, родина та друзі. Він поважає та любить його за славетну історію та відомих людей, які народилися і живуть тут. Саме тому Сергію важливо, щоб усі могли пишатися Херсоном.

Пріоритетним у своїй діяльності вважає привернення уваги громадської думки до важливості освітньої та наукової діяльності, створення в навчальних закладах принципово нового культурно-освітнього середовища.

Сергій Кузнецов, вірить в Ігоря Колихаєва як у лідера, вважає, що його команда «Нам тут жити» зможе реалізувати ґрунтовні проєкти, щодо розбудови міста.

Йому імпонує збалансоване поєднання енергії нового, незаангажованого мислення молодого покоління із фундаментальними знаннями та досвідом старшого покоління членів команди «Нам тут жити».

Меню