Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Евгений Троцкий, людина, яка постійно прагне робити те, що нас оточує — кращим.

Євген Троцький більшу частину свого життя присвятив роботі у сфері будівництва, адже саме завдяки їй у нього є можливість зробити місто більш перспективним та привабливим. Він ставить перед собою мету, щоб Херсон був реставрований та мав більший наплив туристів, які б хотіли відвідати наше місто.

Завдяки бажанню зробити життя у Херсоні приємним, Євген Троцький прикладає багато зусиль та часу на втілення справ, які стають поштовхом для розвитку міста. За останні три роки було побудовано три багатоквартирні будинки, загальною кількістю понад 200 квартир.

Так, у 2018 році було відкрито апарт-готель Рішельєвський, який реконструювали з недобудованого довгобуда радянських часів. Об’єкт тривалий час був раною на обличчі історичної частини міста. Тепер, окрім того, що готель покращує естетичний вигляд Херсону, він надає можливість працевлаштовувати людей та поповнювати міський бюджет. У Євгена Троцького працює колектив, який налічує 80 осіб різних професій.

Євген розповів, що кращий спосіб вдосконалюватися – це йти вперед. Саме завдяки цьому спільними з партнерами зусиллями, у 2013 році відкрив піцерію «Олівія», а у 2015 році ресторан «Кабанос». Там мешканці міста можуть провести приємні, затишні вечори, або відсвяткувати сімейні свята, скуштувавши смачні та оригінальні страви європейської кухні.

Євген Троцький приймає активну участь у громадському житті міста, зокрема, приєднується до заходів стосовно залучення туристів та покращення туристичної привабливості Херсона.

Також Євген здійснює підтримку Центра соціально-психологічної реабілітації дітей, розташованого в с. Степанівка Білозерського району.

Євген Троцький зазначив, що обрав команду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», тому що розділяє погляди та шляхи вирішення питань стосовно проблем у місті.

Меню