Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Елена Кучеренко, людина, яка взяла на себе відповідальність створити та стати головою правління ОСББ.

За час існування ОСББ, яке створила Олена Кучеренко, їй вдалося за допомоги коштів співвласників, місцевого бюджету, депутатів міськради, благодійників провести величезну кількість робіт у будинку. Це і капітальний ремонт покрівлі, системи опалення, водовідведення, двох електрощитових, каналізації, внутрішньобудинкового проїзду, модернізація комунального освітлення й установка енергозберігаючих лампочок.

Тож можна стверджувати, шо Олена знається на тому, як модернізувати житловий фонд, зробити так, щоб послуги були якісними, а їх вартість зменшувалася за рахунок сучасних технологій.

Також Олена Кучеренко стала співзасновницею громадської організації «Міст єднання». Займається реалізацією та впровадженням Громадського бюджету Херсона, входить до складу Координаційного комітету.

Олена Кучеренко розповіла, що для неї бути депутатом – це реалізовувати корисні проєкти, створювати цікаві інфраструктурні об’єкти для міста й при цьому максимально зберігати історичне середовище.

Олена каже, що їй набридло спостерігати за бездіяльністю міської влади та руйнуванням Херсону, в вона вирішила приєднатися до команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» аби бути корисною людям.

Для Олени Кучеренко важливо, щоб наше рідне місто було охайним, чистим безперечним, інвестиційно привабливим та комфортним. І таким наше місто може зробити тільки чесна та порядна людина. Такою людиною для неї став Ігор Колихаєв, адже він зміг усіма своїми справами це довести.

Олена впевнена, що з Ігорем Колихаєвим та його командою однодумців вона зможе зробити Херсон комфортним та цікавим.

Меню