Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Влад Кондратов, голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Розпочав свою кар’єру в органах місцевого самоврядування зі спеціаліста відділу житлово-комунального господарства.

Після закінчення у 2001 році Академії державного управління при Президентові України, пройшов усі щаблі службових сходів у виконавчих органах районної ради, у 2006 році Владислав Кондратов вперше був обраний депутатом Дніпровської районної у м. Херсоні ради. У 2015 році Владислава обрали головою Дніпровської районної у м. Херсоні ради сьомого скликання.

Місцеве самоврядування – це про те, що один в полі не воїн, тому всі роки своєї служби в органі місцевого самоврядування Владислав будував і будує свою діяльність на пошуку однодумців і соратників, які мають особисте бачення яким чином зробити і кожного дня роблять життя у громаді комфортнішим і більш змістовним.

У Дніпровському районі мешкає найбільша серед усіх районів Херсонщини кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тому Владислав Кондратов направляє багато зусиль на піклування і першу чергу, на пошук родин для сиріт. Так торік було усиновлено 15 дітей-сиріт, в цьому році під опіку влаштовано 19 дітей.

Також завдяки роботі Владислава Кондратова у 2019 році у Херсоні створено патронатну сім’ю, яка успішно зарекомендувала себе у якості нової ефективної форми тимчасового влаштування дитини, що зазнала у сім’ї насилля.

Вперше, під час роботи Владислава саме у Дніпровському районі, зусиллями депутатів, виконавчого комітету районної ради було запроваджено роздільне збирання пластикові бутилки, виготовлені за кошти районної цільової програми «Благоустрій» понад 100 контейнерів, які були передані на балансі ОСББ.

Владислав Кондратов веде активну інформаційну роботу щодо створення і розвитку мережі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціює та консультує голів ОСББ щодо використання можливостей «теплих кредитів», інших сучасних форм господарювання.

Він зазначив, що обрав команду Ігоря Колихаєва «Нам тут житии!» адже бачить в цих людях справжніх патріотів. Ігор Колихаєв для Владислава Кондратова людина дії, з якою хочеться робити зміни та рухатися вперед.

Меню