Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Сорочан Микола, людина, яка велику увагу приділяє розвитку рідного селища — Комишани, Херсону та передмістю.

Микола здобув дві вищі освіти, за фахом інженер — меліоратор та економіст по обліку та аудиту. Є співзасновником підприємств, займається підприємницькою діяльністю, бере активну участь у розбудові міста та передмість.

За активну участь у відновленні роботи Міжнародного аеропорту «Херсон» має ювілейну нагороду.

Багато часу Микола Сорочан присвячує благодійності. У 2013 році став членом правління благодійного фонду «Центр Суспільних Програм», який брав участь в залучені понад 20 мільйонів гривень грантових коштів у програми, реалізовані в Херсоні та селищах.

Як людина небайдужа, Микола Сорочан докладає зусиль до створення гідних умов для відпочинку та розвитку рідного селища. Розуміється на потребах дитячих садочків, Комишанської школи №26, будинків культури смт Комишани та сел. Приозерне та по можливості і потребам підтримує ці заклади.

Територіальну громаду міста Херсона він бачить розвинутим економічний центром, з інвестиціями в туризм та сільське господарство, з розвинутою інфраструктурою, логістичним центром.

Микола Сорочан розповів, що вирішив приєднатися до команди «Нам тут жити», щоб допомагати своїй громаді не словом, а ділом.

Він зазначив, що довіряє команді «Нам тут Жити», бо Ігор Колихаєв — це людина, яка дасть можливість Херсону стати сучасним містом завдяки ефективному використанню ресурсів та економічного потенціалу.

Меню