Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Виолетта Царькова, людина, яка багато років займається підготовкою фахівців в різних сферах, їх розвитком, навчанням. Має кваліфікацію бізнес-тренера та багато уваги приділяє благодійності.

З дитинства батьки навчили Віолетту любити рідну країну, місто і вірити в те, що не потрібно чекати, коли хтось змінить життя на краще, потрібно самому докладати зусиль. Тож вона зайняла активну позицію у суспільному житті і сьогодні є головою громадської організації «Команда Херсон».

Разом з однодумцями вона всіляко підтримує матерів-одиначок, сиріт, допомогає їм реалізуватися у житті, вирішує юридичні питання з реєстрації у дитячі садочки, оформлення документів на допомогу.

Віолетта розповіла, що приєдналася до команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», адже бачить в очах цих людей прагнення до змін. А Ігоря Колихаєва вважає справжнім лідером, який має ідеологію та цінності, що відповідають високим моральним нормам.

У нас та нашого міста з’явився шанс покращити своє життя, зробити щось цінне, та зробити свій внесок у розвиток, переконана Віолетта Царькова.

Меню