Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Андрей Заднепряный, людина яка через бажання бути корисним місту, більше 20-ти років свого життя присвятила місцевому самоврядуванню.

Зараз Андрій Задніпряний працює головою Суворовської районної у місті Херсоні ради. Його увага зосереджена на питаннях соціального захисту людей та співпраці з головами ОСББ та квартальними. Кожну ситуацію чи проблему Андрій бере під свій особистий контроль та супроводжує до вирішення. Саме за його ініціативи у районі впроваджені програми:

—  допомоги малозабезпеченим сім’ям, матерям які самостійно виховують дітей;.

—  соціальної підтримки ветеранів та людей похилого віку;

—  підтримки дітей, які опинилися у складних життєвих умовах

—  стимулювання ОСББ та квартальних комітетів.

Один з пріоритетів – це співпраця з представниками ОСББ, бо саме такі органи самоорганізації дозволяють навести лад у будинках та зробити так, щоб люди відчували відповідальність за своє майно та контролювали витрачання коштів на утримання житла та території.

Велика робота проводиться й з квартальними комітетами, які знають усі потреби людей з приватного сектору. Задля стимулювання ОСББ та квартальних у районі щорічно проходять конкурси на кращий благоустрій. Також завдяки ініціативі Андрія Задніпряного у Херсоні щороку проводять святковий захід «Золоте весілля» для пар, які разом прожили 50 рокі. Андрій вважає, що такі заходи дають людям змогу об’єднатися, відчути увагу та бути причетними до змін.

Андрій Задніпряний  каже, що вирішив йти у депутати районної ради, аби ефективно та чесно впливати на розвиток міста, пропонувати та реалізовувати проєкти, які впливають на якість життя людей.

Андрій зазначив, що обрав команду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», оскільки йому імпонує підхід, який пропагує Колихаєв, а саме: у наше місті ніхто не прийде й не наведе лад. Це маємо зробити ми самі, власними силами, бо «Нам тут жити».

Меню