Новини

«Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

  1. Головна
  2. Новини
  3. «Нам тут жити» продовжує знайомити зі своєю командою

Павлюченко Валерій, людина, яка присвятила своє життя не тільки підприємницькій діяльності, але й розвитку Комишанської селищної ради. Для нього важливо, щоб жителі передмість відчували себе частиною великої херсонської родини, щоб рівень послуг, інфраструктури був доступний кожному у незалежності, де він живе — у селищі, чи у місті.

Валерій Павлюченко активно займається  благодійністю, допомагає  людям похилого віку, ветеранам Другої Світової війни, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям.

Уважно ставиться Валерій Павлюченко до потреб дитячих садочків, школи №26, будинків культури сел. Приозерне та смт Комишани та підтримує їх.

На території Комишанської селищної ради Валерій Павлюченко започаткував громадську приймальню з надання безкоштовних юридичних консультацій з майнових, земельних, сімейних питань.

Валерій зазначив, що його мета зробити Херсон процвітаючим, комфортним та заможним.

Валерій Павлюченко долучився до команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», бо вважає, що саме з цими людьми вони змінять наше місто та селища міського типу, зможуть захищати інтереси простих городян. А в Ігорі Колихаєві Валерій Павлюченко бачить відповідальну людину, яка до всього, що робить, підходить так, ніби оточуючі люди — це його родина.

Меню