Новини

Ігор Колихаєв — за рівні права державної медицини і приватних клінік

  1. Головна
  2. Новини
  3. Ігор Колихаєв — за рівні права державної медицини і приватних клінік

Однакові умови підписання декларації з сімейним лікарем у державному та приватному секторах медицини – гарантують рівний доступ херсонців до якісного медичного обслуговування. Саме таку думку висловив Ігор Колихаєв під час відвідання нової приватної медичної клініки, яка відкриється восени.

«Якщо ми хочемо, щоб херсонці отримували якісні медичні послуги, то повинні налагодити співпрацю з представниками приватної медицини. Це партнерство вигідне перш за все для пацієнта, який є первинним, а клініка вторинною. Я за державно-приватне партнерство і якісні медичні послуги», — наголосив Ігор Колихаєв.

Він переконаний, що медицина заслуговує окремої уваги, оскільки мова йде про здоров’я наших громадян.
Місто може не витрачати величезні кошти на закупівлю дорогого устаткування, а замовляти якісну послугу у приватників. Це вигідно всім. Тим більше, що для приватної клініки обладнання коштує на 30-40 відсотків дешевше завдяки гнучкості приватників, відсутності проведення тендерів.
Медичний директор медичної клініки Taurt-Medical Олексій Герман зауважив, що програма медичних гарантій показала, можливість створення здорової конкуренції за пацієнта між державними та приватними медзакладами.

«Ми хочемо стерти межу між приватною і державною медициною. У нас можна по реформі отримати безкоштовну консультацію, терапевта, сімейного лікаря та педіатра, здати ряд аналізів і цю вартість нам компенсує НСЗУ, адже у нас з ними укладено договір. Що стосується надання послуг, то їх ми можемо надати дешевше і конкурувати з держсектором за собівартістю послуг, але при цьому надавати більш якісні послуги», — зауважив Олексій Герман.

Ще одна інновація, яку планує впровадити Ігор Колихаєв – медкартка городянина та оцифрування сфери охорони здоров’я.

Діджиталізація, кваліфікований персонал, новітні технології та якісні послуги – приватно-державне партнерство у медицині дозволить побудувати систему охорони здоров’я в центрі якої знаходиться пацієнт.

Меню