Новини

Ігор Колихаєв взяв участь у засіданні Штабу з підготовки міста до зими

  1. Головна
  2. Новини
  3. Ігор Колихаєв взяв участь у засіданні Штабу з підготовки міста до зими

Напередодні холодів у багатьох херсонців є неприємна традиція – замерзати в домівках та на роботі. Опалювальний сезон 2019–2020 став найгіршим за останні роки в нашому місті, таким собі «тепловим апокаліпсисом». Не в усіх херсонців минулого року з’явилося вчасно тепло в оселях.

Щоб дізнатися, як міська влада готується в цьому році до початку опалювального сезону, Ігор Колихаєв взяв участь у засіданні Штабу з підготовки міста до зими. Втішного мало.

З року в рік проблеми централізованого теплозабезпечення міста одні й ті самі: аварійний стан застарілого державного підприємства ТЕЦ, (яке опалює 51% споживачів) та борги (близько 30 млн грн, включно з заборгованістю по заробітній платі) міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго».

ТЕЦ, яке побудовано ще в 1956 році, і не проходило жодного разу комплексної модернізації, має близько 1 млрд грн різноманітних боргів. В такому стані місто не в змозі прийняти його до комунальної власності, щоб модернізувати. Тому команда Ігоря Колихаєва буде працювати над тим, щоб держава, яка є власником ТЕЦ погасила борги та передала це підприємство до власності громади.

Херсон не має ставати заручником некомпетентного менеджменту чиновників і городяни повинні жити в комфортних умовах незалежно від пори року

Меню