Новини

Ігор Колихаєв створив футзальний клуб «Продексім», який прославляє Херсон та Україну в усьому світі

  1. Головна
  2. Новини
  3. Ігор Колихаєв створив футзальний клуб «Продексім», який прославляє Херсон та Україну в усьому світі

Футзальний клуб «Продексім», який створив та підтримує Ігор КОЛИХАЄВ, прославляє Херсон, Україну у світі. Команда — чотириразовий Чемпіон України, херсонці вже тричі представляли нашу країну у Лізі чемпіонів.

Завдяки підтримці Колихаэва спортсмени «Інваспорту», гідно представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах. Справжньою зіркою стала херсонська плавчиня Єлизавета Мерешко — багаторазова чемпіонка Європи і Світу, яка на Літніх Паралімпійських іграх 2016 встановила світовий рекорд та привезла на Батьківщину 4 золотих та 1 бронзову медаль.

Юрій Долбня, постійний вболівальник МФК «Продексім»: «В історії Херсона є прізвища, які залишили про себе пам’ять. Хтось будував місто, хтось будував кораблі, хтось будував лікарні. І в наш час є прості герої, які серед нас. Це Ігор Вікторович КОЛИХАЄВ. Людина з Херсона. Наша людина і громадянин. Людина слова. Людина діла. У той час, коли місто виділяє на спорт копійки, він створив легенду херсонського спорту. Це футзальний клуб «Продексім». Це золотий внесок в історію українського спорту.

#НамТутЖитиІгор Колихаєв створив футзальний клуб «Продексім», який прославляє Херсон та Україну в усьому…

Gepostet von Нам тут жити am Donnerstag, 30. Juli 2020

Меню