Новини

Ігор Колихаєв перетворив занедбаний парк у Бериславі на візитівку міста

  1. Головна
  2. Новини
  3. Ігор Колихаєв перетворив занедбаний парк у Бериславі на візитівку міста

Парк з фонтаном, набережною, фотозоною став кращим на Херсонщині.

До оновленого парку приїжджають туристи з сусідніх регіонів. Тут діти грають на майданчиках, родини відпочивають, молодь займається спортом. Ігор Колихаєв показав, якими мають бути міські парки, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!

«Такі паркові зони мають слугувати людям для відпочинку, розваг та занять спортом, — впевнений Ігор Вікторович, — тим паче, що цей славетний парк має свою історію. Проект розроблявся таким чином, щоб кожен зміг знайти для себе зайняття до смаку. Фонтан, ігрові дитячі майданчики, поля для баскетболу та волейболу, затишні алеї для матусь з малечею, комфортні лави та яскраві ліхтарі, зони для молодіжних забав, фотографування, та панорамний краєвид на Дніпро. Цей парк стане коштовною візитівкою міста Берислав», — так прокоментував Ігор Колихаєв свій задум щодо парку.

За словами Бериславського міського голови  Олександра Шаповалова — це  дійсно маштабний проект, який потребував значних коштів.  З міського бюджету виділити такі кошти важко, адже у міста є й інші нагальні потреби. Тому, така підтримка від благодійного фонду Ігоря Колихаєва – велика цінність.

#НамТутЖитиІгор Колихаєв перетворив занедбаний парк у Бериславі на візитівку міста.Парк з фонтаном, набережною,…

Gepostet von Нам тут жити am Samstag, 25. Juli 2020

 

Меню