Новини

Херсонські діти заслуговують на комфортні умови навчання – Ігор Колихаєв

  1. Головна
  2. Новини
  3. Херсонські діти заслуговують на комфортні умови навчання – Ігор Колихаєв

Ігор Колихаєв вважає, що починаючи з дитячого садка кожна дитинка має відчувати турботу дорослих. Маленькі херсонці заслуговують на комфортні умови перебування та навчання, а батьки мають бути впевнені, що їх діти у безпеці, вони доглянуті й з ними займаються професійні та чуйні вихователі.

Тому один із підрозділів проєкту програми розвитку міста, яку створюють зараз експерти за різними напрямками, приділений саме навчанню дітей в дошкільних закладах міста.

Черги в дитячих садках Херсона та переповнені групи – саме цю проблему підняли педагоги та батьки на комунікаційному майданчику «Освіта», проведення якого ініціював Ігор Колихаєв.

Батьків хвилює брак місць в дошкільних закладах освіти, вони стикаються з проблемою влаштування малюка в дитячий садочок і тривалим очікуванням своєї черги.

Педагоги та батьки працювали в тандемі та запропонували своє бачення вирішення питання. Це відкриття додаткових груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти та виділення додаткового фінансування. Бо наші діти заслуговують на краще!

Як наголосила директорка Антонівської школи №21, координатор майданчика «Освіта»Галина Луговая, сценарій вирішення проблеми, який запропонували експерти та батьківські комітети, можливий за рахунок міського бюджету. Головне – мати бажання створити гідні умови для маленьких херсонців.

 

Меню