Ігор КОЛИХАЄВ

Народний депутат України, лідер політичної партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!», Почесний громадянин міста Берислав, меценат, засновник Благодійного Фонду, президент МФК «Продексім».

Херсонщина для нього — вся його біографія. Ігор КОЛИХАЄВ народився в місті Херсоні у 1971 році, випускник школи № 30. Мати працювала продавчинею у магазині, батько — токарем на виробництві. Закінчив Вищий військово-морський інститут радіоелектроніки імені О.С. Попова за спеціальністю «гідроакустичні засоби» та отримав диплом за кваліфікацією інженера електронної техніки.

Повернувся до рідного Херсона, де у 1995 році розпочав підприємницьку діяльність.

У 2000 році створив та очолив ТОВ «Торговий дім Продексім» — це низка підприємств агропромислового спрямування, розташованих в Бериславському, Горностаївському, Каховському, Нововоронцовському та Новотроїцькому районах Херсонської області. На його підприємствах працює понад 1800 робітників. Основа політики його підприємства: «Економічне зростання має супроводжуватися соціальним розвитком територій!». Саме тому сьогодні «Продексім» — це комплексний підхід до розвитку громад. Це реалізовані проєкти благоустрою середньої школи Нової Воронцовки, дитячого садочку No 14 у Херсоні, херсонського тенісного корту «Вікторія», Херсонського вищого училища фізичної культури, створення парку європейського зразка у Бериславі, Центру олімпійських видів спорту «Н2О», будівництво якого незабаром розпочнеться у Новій Каховці.

Підтримує херсонських спортсменів, у 2006 році створив та за декілька років вивів у чотириразові чемпіони України футзальну команду «Продексім», яка вже три роки прославляє Херсон та Україну у Лізі Європи. Підтримує спортсменів організації «Інваспорт», які нині представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах. 

У 2016 році Ігор КОЛИХАЄВ створив Благодійний фонд Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ!», який системно працює та реалізує багато соціальних, освітніх проєктів у Херсонської області.

У жовтні 2015 року був обраний депутатом Херсонської обласної ради. 

21 липня 2019 року був обраний народним депутатом України по 184-му мажоритарному виборчому округу, значно випередивши провладного кандидата. 

У 2020 році ініціював створення політичної партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!», яка об’єднує херсонців навколо ідеї місцевого патріотизму.

Патріот України
Херсонщина для нього — вся його біографія. Ігор Вікторович народився в місті Херсоні у 1971 році. Мати працювала продавчинею у магазині, батько – токарем на виробництві. Закінчив вищий Військовоморський інститут радіоелектроніки імені О.С. Попова за спеціальністю «гідроакустичні засоби» та отримав диплом за кваліфікацією інженера електронної техніки. Здобувши вищу освіту, за покликом серця повернувся до рідного Херсону, щоб розбудовувати свій край та місто. У 1995 році розпочав підприємницьку діяльність.

Успішна людина
В Ігоря Колихаєва є стратегічний план розвитку Херсона та області. У липні 2000 року очолив ТОВ «Торговий дім Продексім» — це низка підприємств агропромислового спрямування, розташованих в Бериславському, Горностаївському, Каховському, Нововоронцовському та Новотроїцькому районах Херсонської області. Підприємства орієнтовані на розвиток сільського господарства, спеціалізуються на вирощуванні та торгівлі зерновими та олійними культурами, а також поставці нафтопродуктів аграрним підприємствам. Крім того, діяльність підприємств спрямована на розвиток меліорації, будівництво водних станцій та відновлення зрошувальної системи на Херсонщині. Ігор Колихаєв вміє створювати робочі місця. На його підприємствах працює понад 1800 робітників, які отримують гідні зарплати. Сьогодні свій багатий досвід успішного бізнесмена він реалізовує в політиці.

Лідер, який досягаєвисоких результатів
Усе життя Ігор Колихаєв ставить перед собою конкретні цілі і досягає їх. Він людина, яка вміє творити, будувати, розробляти нові ідеї та втілювати у життя важливі для суспільства проекти, серед яких є благоустрій середньої школи Нової Воронцовки, дитячого садочку № 14 у Херсоні, херсонського тенісного корту «Вікторія», Херсонського вищого училища фізичної культури, створення парку європейського зразка у Бериславі, Центр олімпійських видів спорту «Н2О», будування якого незабаром розпочнеться у Новій Каховці та багато інших. У розвиток аграрного сектору доклав чимало зусиль. Основа політики його підприємства: «Економічне зростання має супроводжуватися соціальним розвитком територій!». Саме тому сьогодні «Продексім» — це комплексний підхід до розвитку громад. У жовтні 2015 року був обраний депутатом Херсонської обласної ради. 21 липня 2019 року був обраний народним депутатом України по 184-му мажоритарному виборчому округу як самовисуванець. Мешканці округу добре знають його і підтримують. Завдяки цьому, Ігор Колихаєв на виборах до Верховної Ради переміг суперників з величезним відривом.
Про своє рішення піти в політику він сказав так: «Я не міг залишатися осторонь тієї ситуації, яка склалася в нашій країні. Жити, вдаючи, що нічого не відбувається, і відсторонюватися від вирішення проблем у суспільстві я не міг. Тому було прийняте рішення допомогти людям — своїми знаннями, досвідом і навичками, принести користь мешканцям регіону, в якому я живу».

Працює для людей
Як бізнесмен та політик Ігор Колихаєв надзвичайно відкритий, завжди спілкується з людьми, переймається їх проблемами, виявляє постійну турботу про соціальну сферу життєдіяльності громад і окремих родин. У 2009 році розпочав локально підтримувати херсонських спортсменів, надавав спонсорську допомогу херсонським плавцям як меценат. У 2013 році підтримав представників організації «Інваспорт», які нині представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах. Однією зі спортсменок «Інваспорту» є українська плавчиня Єлизавета Мерешко — багаторазова чемпіонка Європи і Світу, яка на Літніх Паралімпійських іграх 2016 встановила світовий рекорд та привезла на Батьківщину 4 золотих та 1 бронзову медаль. В 2016 році Ігор Колихаєв прийняв рішення систематизувати свою меценатську діяльність та спрямувати благодійну допомогу на конкретні проекти. Так був створений Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», після чого спонсорська допомога спортсменам набула більш глобальних і системних рис та охопила багатьох мешканців Херсонської області..

Меню