Критерії відбору кандидатів

  1. Головна
  2. Критерії відбору кандидатів

Критерії відбору кандидатів у депутати від політичної партії Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ»

 

Політична партія Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ» має певний підхід до формування команди кандидатів у депутати в органи місцевого самоврядування Херсонщини.

Всі кандидати в депутати пройдуть попередній відбір, щоб відповідати критеріям, які дозволять досягти поставлених цілей. Критерії ці прозорі:

— кандидат повинен бути відомою і шанованою людиною в своїй громаді;

— про компетенцію кандидата повинен говорити не він сам, а його справи, реалізовані проєкти;

— кандидат від партії не тільки повинен бути знайомий з проблемами своєї громади, а й знати, як буде їх вирішувати;

— про довіру до кандидата повинні сказати люди, тобто фактично кожен житель Херсона і області отримує можливість впливати на те, який кандидат отримує право боротися за мандат депутата від політичної партії «НАМ ТУТ ЖИТИ». Адже в подальшому депутат повинен працювати на благо громади;

— вітається наявність політичного досвіду, проте людей з негативним минулим або заплямованою репутацією в команду не візьмуть.

 

Всі бажаючі стати частиною команди «НАМ ТУТ ЖИТИ» можуть заповнити анкету на сайті https://namtutzhyty.com

У партії звертають увагу на те, що відповідність всім перерахованим вище критеріям є лише першим етапом відбору. Далі будуть проведені соціологічні дослідження по кожному кандидату, тестування і навчання потенційних кандидатів.

 

На підставі результатів в усіх напрямках відбору група незалежних експертів, в число яких увійдуть і виборці, визначить кандидатів. Після цього Партія представить їх херсонцям. 

Лідер партії Ігор КОЛИХАЄВ наголошує: 

«Є мета сформувати по кожній громаді команди кандидатів професійних, з високі ми моральними, лідерськими якостями. І найголовніше – вони мають бути схвалені людьми. Ми хочемо, щоб партія «НАМ ТУТ ЖИТИ» — стала партією всіх херсонців. Наше головне завдання — отримати, а потім виправдати довіру людей, тому що НАМ ТУТ ЖИТИ»!

Меню