Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ»: хто ми?

  1. Головна
  2. Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ»: хто ми?

Партія Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ» — це нова політична сила, мета діяльності якої полягає у захисті інтересів жителів Херсона і Херсонської області, відстоюванні прав людей на комфортне, безпечне та гідне життя.

Наша команда — це однодумці, готові розвивати своє місто та область, професійні люди з чітким планом дій, з успішним досвідом і вже реалізованими соціальними та економічними проєктами. Кожен кандидат, який претендує на отримання депутатського мандата від партії «НАМ ТУТ ЖИТИ», схвалений і запропонований людьми. Це означає, що в нашій команді ті, хто готові самовіддано працювати, аби з депресивного регіону Херсонщина перетворилася на забезпечений край, де живуть щасливі сім’ї.

У центрі Програми партії Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ» — щастя і добробут кожної української родини. Для нас важлива довіра жителів Херсона та області. Ми хочемо, щоб наші земляки пишалися своєю батьківщиною, були шанованими в Україні і в світі.

Головним завданням у своїй діяльності партія Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ» вважає подолання проблем в Херсоні та Херсонській області, які гальмують розвиток і перешкоджають досягненню поставленої мети.

Серед основних, з якими стикається абсолютна більшість херсонців: 

  • відсутність роботи і гідної заробітної плати;
  • масовий виїзд людей у пошуках кращого життя;
  • питання безпеки, благоустрою, стану ЖКГ, медицини, освіти;
  • несприятливі умови для розвитку підприємництва. 

По кожному з цих напрямків Партія має чітку програму дій.

Ми гарантуємо системну роботу, тому що у нас є командна спрямованість на результат.

Ми пропонуємо механізми розкриття потенціалу Херсонської області через ефективне використання реформи децентралізації, через розвиток аграрного, туристичного та ІT-напрямків, відкриття нових виробництв.

Херсонщина — перспективний регіон, ми маємо всі необхідне і знаємо, як зробити Херсон і область успішними.

Меню